STUDĒ TUVĀK MĀJĀM!

8.februārī Limbažu Valsts ģimnāzijā tikties ar 11.,12.klašu skolēniem bija ieradušās pārstāves no RTU Cēsu studiju un zinātnes centra, kas ir Rīgas Tehniskās universitātes filiāle Vidzemē. Projektu vadītāja Rita Bībere informēja, ka centrs sniedz kvalitatīvu tehnisko augstāko izglītību Vidzemes reģionā, kas balstīta uz kopējo RTU kvalitātes politiku.

Studente Arnita Zariņa iesaistīja vidusskolēnus aktivitātē “Torņa būvēšana”. Par augstāk uzbūvēto torni skolēni tika iepriecināti ar pārsteiguma balviņām – stresa mazināšanas bumbas un jo- jo.

karjea rtu

Stāstā par Leo skolēni uzzināja, kā TORNIS ir palīdzējis tikt līdz sapņu piepildījumam.

TORNIS ir virziens uz studiju programmas izvēli, virziens uz izaugsmi, mērķi un katra iespējām nākotnē.

Piedāvātās studiju programmas:

  • uzņēmējdarbība un vadīšana;
  • datorsistēmas;
  • adaptronika

Studējot RTU, ir iespēja piedalīties prakses mobilitātē Erasmus+, kas ir lieliska iespēja gūt starptautisku pieredzi un zināšanas, iegūt jaunus draugus un iepazīt dažādas kultūras.

RTU Cēsu filiālē studentiem ne tikai ir iespēja, bet pasniedzēji aktīvi rosina studentus apmeklēt dažāda formāta pasākumus – biznesa konferences, atvērtās lekcijas, radošās darbnīcas, kas tiek rīkotas gan Cēsīs, gan tuvākajās pilsētās. Tā ir iespēja ne tikai uzzināt ko jaunu un gūt iedvesmu, bet arī iepazīt jaunus cilvēkus, iespējams, potenciālos darba devējus, kolēģus vai biznesa partnerus.

karjea rtu2