Interešu izglītība

Pirmā palīdzība 5. - 11. Anda Pormala
Robotika 4. - 12. Dzintars Students

Teātris

Mūsu teātra pulciņš darbojas kopš 2012. gada, pirmssākumi Limbažu sākumskolā, bet tagad esam pievienojušies un esam kļuvuši par Limbažu Valsts ģimnāzijas kolektīvu. Teātra pulciņa vadītāja 2.-6.kl. ir skolotāja Indra Ābele, un šogad ar 1.kl. teātra pulciņu strādā skolotāja Ilze Vērdiņa.

Teātra pulciņā skolēni mācās sadarboties, atbrīvoties, improvizēt, gūt pārliecību par sevi, gūt uzstāšanās pieredzi, gūt pozitīvas emocijas darbojoties. Jau vairākus gadus piedalāmies Limbažu teātra festivālā „Saspēle” un Valmieras Viestura vidusskolas festivālā “…un es iešu un iešu!”, VISC organizētajās teātra pulciņa skatēs. Pēdējos gadus ļoti labi panākumi bijuši izradēm: „Meža veikals,” „Kaķīša dzirnaviņas,” uz Valmieras Drāmas teātra skatuves spēlētas izrādes „Mazā raganiņa” un „Sapņi piepildās?”. Izrāde „Mazā raganiņa” 2020.gada pavasarī Valmieras Viestura vidusskolas festivālā “…un es iešu un iešu!” ieguva skatītākās izrādes titulu.

Priecājamies par katru skolēnu, kas nolemj pievienoties mūsu kolektīvam.
Pulciņa vadītāja: Indra Ābele

2020./2021. m.g. video:

2., 3.klašu mazo aktieru izspēlētās mazās pasakas:

"Slimais veselo nes”

”Vārna un grāmatas”

”Lapsa un vista”

”Lapsa un zaķis”

”Kaķis un pelēns”

”Vai tev ir dūša?”

Stāsti, kurus patstāvīgi veidojuši teātra bērni attālinātajā pulciņa darbības laikā:

Notikums ar Ziessvētku vecīti. LVĢ teātra pulciņš. Stāsta Rēzija Cepurniece.

Koku diena. LVĢ teātra pulciņš. Stāsta Eva Lapa.

Safrizētā Ziemassvētku eglīte. LVĢ teātra pulciņš. Stāsta Laura Pilskunga.

Kā es Ziemassvētku vecītim aizdevu cepuri. Stāsta Denīze Leimane.

Teātra pulciņa iepriekšējo gadu video (arhīvs):

"Mazā raganiņa.”

Koncerts „Latvijai 100”

„Meža veikals”

Teātra pulciņš 2019

Dod lietām otru elpu

Ir bērni, kuriem  patīk darboties ar dažādiem materiāliem. Dažādi roku darbi palīdz nomierināties, justies novērtētam un aktīvam. Šīs nodarbības attīsta bērna emocijas. Mēs ikdienā izmetam daudz nevajadzīgu lietu un priekšmetu. Šī pulciņa mērķis ir  organizēt un īstenot kvalitatīvu apmācības procesu, kā arī sekmēt skolēnos patstāvības un radošuma attīstību. Mācāmies dot vēl vienu dzīvi materiālam, kuru grasāmies izmest, pārveidojot to radošā vai praktiskā lietā. Strādājam ar PET pudelēm, kartona iepakojumu, šņorītēm, kokteiļa salmiņiem, pogām, CD diskiem, tualetes papīra rullīšu iekšiņām, dažādām kārbām, plastmasas iepakojumiem u.c. Piedalāmies arī konkursos un projektos. Pēdējais projekts, kurā mēs piedalījāmies bija “Eņģeļu Ziemassvētku darbnīcas 2020”, kur gatavojām veco ļaužu pansionāta iemītniekiem dāvaniņas.

Pulciņa vadītāja: Gita Rudzīte

Dod elpi

Jaunie ceļu satiksmes dalībnieki

Šajā pulciņā piedalās skolēni, kuri vēlas iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Pulciņa uzdevums ir sagatavot skolēnus velosipēda tiesību ieguvei, dodot teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas velosipēda drošai vadīšanai. Mācāmies sniegt pirmo palīdzību. Sagatavot bērnus CSDD rīkotajiem konkursiem “Jaunie ceļu satiksmes dalībnieki” un “Gribu būt mobils”. 2018./2019.m.g.piedalījāmies CSDD konkursā “Jaunie ceļu satiksmes dalībnieki”. Daudzi ieguva labas vietas pusfinālā. Viens dalībnieks nokļuva līdz fināla sacensībām Rīgā. Iesaistāmies arī radošajos zīmēšanas konkursos. Šogad piedalījāmies konkursā “Esi redzams. Esi drošs.”’ To rīkoja Valsts policija.

Pulciņa vadītāja: Gita Rudzīte

celusatikmse