Konsultāciju grafiks

 

 

Limbažu Valsts ģimnāzijas

individuālo nodarbību un konsultāciju grafiks 1.-12. klasēm

2021./2022. mācību gadā

 

SKOLOTĀJS

 

DIENA

LAIKS

KABINETS

  (korpuss)

Ābele Indra

Pirmdiena

Trešdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

7.st. (13.20 – 14.00) 

101 A

Ābola Ilze

Ceturtdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

105 B

Aizupe Baiba

Pirmdiena

Trešdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

8.st. (14.10 – 14.50)

116 A

Apiņa Rūta

Otrdiena

Ceturtdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

316 A

Atslēga Laura

Trešdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

409 B

Ažuks Igo

Trešdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

Halle

Baltauss Krišjānis

Otrdiena

Piektdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

10.st. (15.50 – 16.30)

303 A

Bērziņa Ieva

Otrdiena

Ceturtdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

9.st. (15.00 – 15.40)

304 A

211 A

Bērziņa Irēna

Pirmdiena

Ceturtdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

8.st. (14.10 – 14.50)

403 A

Bērziņa Vēsma

Pirmdiena

7.st. (13.20 – 14.00)

8.st. (14.10 – 14.50)

C korpuss

Brakša Vita

Otrdiena

Ceturtdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

8.st. (14.10 – 14.50)

302 A

Doxsey Andrew Ellis

Trešdiena

Ceturtdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

9.st. (15.00 – 15.40)

105 B

Everte Iveta

Trešdiena

Ceturtdiena

7.st. (13.20 – 14.00)  1.b kl.

8.st. (14.10 – 14.50)  4.kl.

102 A

Gaigale Inga

Otrdiena

Ceturtdiena

9.st. (15.00 – 15.40)  7.c kl.

9.st. (15.00 – 15.40)  8.,10.kl.

418 A

418 A

Gaugere Kristīne

Otrdiena

Ceturtdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

7.st. (13.20 – 14.00)

103 A

Grigorjeva Guna

Trešdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

207 B

Jakovļeva Antra

Trešdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

111 B

Jevdokimova Vija

Otrdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

404 A

Kalēja Velga

Trešdiena

Ceturtdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

7.st. (13.20 – 14.00)

305 B

Kalmača Sigita

Trešdiena

Piektdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

7.st. (13.20 – 14.00)

301 A

Kalniņa Zane

Trešdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

107 B

Ķirse Sandra

Piektdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

9.st. (15.00 – 15.40)

Zāle A

Ķirsis Agris

Otrdiena

Ceturtdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

Halle

Lāce Gunta

Trešdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

411 A

Lapiņa Māra

Pirmdiena

7.st. (13.20 – 14.00)

 

Lenša Ginta

Pirmdiena

Ceturtdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

Sporta zāle

Liniņa Dace

Pirmdiena

Trešdiena

7.st. (13.20 – 14.00)

7.st. (13.20 – 14.00)  3.c

105 A

Maksima Rita

Otrdiena

Trešdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

10.st. (15.50 – 16.30)

307 B

Martinsone Lolita

Trešdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

208 B

Miča Vēsma

Trešdiena

Ceturtdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

7.st. (13.20 – 14.00)

203 A

Niedra Elīna

Trešdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

312 A

Ozola Vizbulīte

Otrdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

111 B

Ozoliņa Sandra

Trešdiena

Ceturtdiena

7.st. (13.20 – 14.00) 

8.st. (14.10 – 14.50)

202 A

Padans Niks Ričards

Otrdiena

Trešdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

416 A

Pētersone Elīna

Otrdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

201 B

301 B

Rebaine Ieva

Pirmdiena

Otrdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

9.st. (15.00 – 15.40)

109 B

Rozīte-Lozberga Inga

Pirmdiena

Trešdiena

7.st. (13.20 – 14.00)  2.b kl.

7.st. (13.20 – 14.00)  4.b kl.

204 A

Rudzīte Gita

Trešdiena

Piektdiena

7.st. (13.20 – 14.00)  1.d kl.

6.st. (12.30 – 13.10)

212 A

Rudzītis Dāvis

Ceturtdiena

7.st. (13.20 – 14.00)

10.st. (15.50 – 16.30)

201 B

Skrīvele Baiba

Trešdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

208 B

Somere Inta

Ceturtdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

9.st. (15.00 – 15.40)

401 B

Stāvere Eva

Ceturtdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

111 B

Students Dzintars

Otrdiena

Trešdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

10.st. (15.50 – 16.30)

C korpuss

201 B

Stūrīte Gundega

Trešdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

311 A

Tauriņa Maija

Ceturtdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

410 B

Teko Ginta

Ceturtdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

9.st. (15.00 – 15.40)

Halle

Vagule Baiba

Otrdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

411 A

Vērdiņa Ilze

Pirmdiena

Otrdiena

7.st. (13.20 – 14.00)

7.st. (13.20 – 14.00)

201 A

Vildere Liena

Otrdiena

8.st. (14.10 – 14.50)

9.st. (15.00 – 15.40)

410 A

Voltere Dita

Trešdiena

Piektdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

8.st. (14.10 – 14.50

309 B

Zaķe Inga

Trešdiena

10.st. (15.50 – 16.30)

303 B

Zaķis Juris

Trešdiena

Ceturtdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

318 A

Zvirgzdiņa Zane

Trešdiena

9.st. (15.00 – 15.40)

10.st. (15.50 – 16.30)

108 B