STUNDA ŪDENSSAIMNIECĪBAS NOZARĒ

LVĢ PKK Ieva Ratniece 31. janvārī piedalījās vebinārā par ŪDENI – apsaimniekošanu, biznesu, pētniecību un, protams, nozari kā karjeras mērķi. Ar informāciju dalījās Sandis Dejus – biedrības “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija “izpilddirektors, Jānis Zviedris – CLEANTECH LATVIA valdes priekšsēdētājs, Jānis Rubulis – Rīgas Tehniskās universitātes ūdens pētniecības zinātniskās laboratorijas vadošais pētnieks.

               Ko mēs pirmo meklējam uz citām planētām?

               Kur tika būvētas pirmās apdzīvotās vietas?

               Vai šo varētu saražot bez ūdens?

               Vai šajā pilsētā varētu dzīvot cilvēki, ja tur nebūtu ūdens?

               Kurš ir svarīgākais cilvēks pilsētā?

ŪDENSSAIMNIECĪBAS SPECIĀLISTS

Ekrānuzņēmums 2023 02 07 084142

Tiekoties ar skolēniem karjeras stundās, iepazīstināšu, kur gūt papildus iespaidus, ko var iegūt, strādājot ūdenssaimniecības nozarē? Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par šo nozari, piesakieties uz individuālajām karjeras konsultācijām!

LVĢ PKK Ieva Ratniece