Aizvadītas sarunas par vēlmēm un iespējām karjeras pasaulē

Otrdien, 18.februārī Limbažu novada ģimnāzijā bija īpašs sarunu vakars par un ap karjeru. Gan ģimnāzijas vecāko klašu skolēni, gan 3. vidusskolas jaunieši varēja tikties ar dažādu jomu speciālistiem, aprunāties par savām vēlmēm un iespējām, uzklausīt viesu pieredzi, uzdot viņiem visdažādākos jautājumus, meklējot īstās atklāsmes. Taču pasākums nenotika ierastajā stilā, kad klases priekšā nostājas uzaicinātais ciemiņš un tik stāsta un stāsta, bet klausītāji lielā pulkā sēž solu rindās viņam iepretim un nereti kautrējas kaut ko pajautāt. Nē, ģimnāzijas sarunu vakars noritēja omulīgā gaisotnē skolas zālē pie 13 galdiņiem. Tieši tik daudz ekspertu bija uzaicināti. Pirms pasākuma jaunieši varēja izvēlēties, ar kuru no ciemiņiem vēlas iepazīties. Un tad vakara gaitā devās pie izraudzītā sarunbiedra galdiņa, lai, draudzīgi aplī sasēduši, aprunātos. Ik pēc pusstundas notika maiņa – skolēni devās pie nākamā eksperta. Katram pasākuma laikā bija iespēja iziet trīs šādus sarunu raundus. 

WhatsApp Image 2020 02 27 at 12.45.49 1 1 

2 3

WhatsApp Image 2020 02 27 at 12.45.49

Visa publikācija par pasākuma norisi un dalībnieku atziņām Limbažu, Alojas, Salacgrīvas, Krimuldas novadu laikrakstā Auseklis 21.februārī  https://www.auseklis.lv/raksti/raksti/limbazu-novada-gimnazija---sarunas-par-velmem-un-iespejam

Raksta un foto autore Laila Paegle