Patriotiskā nedēļa Limbažu novada ģimnāzijā

     Novembris – tas ir valsts svētku mēnesis. Laiks, kurā mēs ne tikai piespraužam sarkanbaltsarkanās lentītes pie ziemas mēteļiem, bet arī aizdomājamies par notikumiem un cilvēkiem, kuriem pateicoties mēs dzīvojam brīvā Latvijā.

image

      Arī Limbažu novada ģimnāzijā netrūka ar valsts svētkiem saistītu pasākumu, sākot ar radošajām darbnīcām, kurās varēja pagatavot oriģinālas piespraudītes un beidzot ar koncertiem, kas ikkatram lika lepoties ar to, ka esam latvieši.

     Viens no skaistākajiem notikumiem patriotiskajā nedēļā noteikti bija Lāčplēša dienas gājiens, kurā mēs visi sajutāmies kā viena vienota ģimene, ejot cauri Limbažu ielām ar gaismiņām savās rokās. Vakars turpinājās Limbažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā, visiem kopā radot emociju pilnu noskaņu.

image 1
     Svētku nedēļas laikā katrai klasei bija doti arī dažādi uzdevumi. Piemēram, bija jāveido apsveikuma video, jāuzklāj svētku galds, katra klase parādīja savas prasmes, radošo izdomu un oriģinalitāti.

DSCF0305 Large
      Notikumiem bagātā nedēļa noslēdzās ar saviļņojošu koncertu, kurā gan uzstājās koris, gan dejoja skolas deju kolektīvs, gan skanēja dzejnieces Māras Zālītes Latvijai apliecinošas vārsmas. Visi uz mirkli apklusa un izbaudīja to burvību, kas bija tur, uz skatuves, – tas bija tik ļoti, ļoti skaisti!

image 2


Elīza Beļauniece, 10.a klase

Vairāk bilžu no svētku pasākumiem pieejamas šeit: http://limbazugimnazija.lv/index.php/galerija