Mūsu skolotāji piedalījās LatSte 2016 konferencē

EEAy1TLF  20161026 104200

Vēsi rudenīgajā 25. oktobrī daudzu Latvijas skolotāju ceļš veda uz Liepāju, kur šogad norisinājās jau 19. konference – LatSte 2016 (Latvijas sabiedrības tehnoloģiju ekspozīcija). Šo konferenci apmeklēja vairāk, kā 1000 dalībnieku no visas Latvijas. Mūsu skolu šajā konferencē pārstāvēja skolotāji – Nora Kaļva un Dzintars Students. Tās bija divas dienas, ko veidoja interesanta darbošanās radošajās darbnīcās un plenārsēdēs. Par interesantāko mūsu skolas skolotāji atzina LMT pārstāvja Ingmāra Pūķa prezentācija „Viedvalsts”, kurā varēja pārliecināties, ka Latvija ir daudzās jomās viedtālruņu lietošanā pirmajās vietās pasaulē.

Protams, lai varētu ne tikai papildināt teorētiskās zināšanas, bet arī skolas dalītos savos pieredzes stāstos par tehnoloģiju jēgpilnu izmantošanu skolas dzīvē, 26. oktobrī skolotāji Nora un Dzintars devās uz Citādu Skolu - Liepājas Raiņa 6. vidusskolu, kas ir arī viena no Microsoft Showcase School tīkla dalībskolām. Skolas direktors padalījās ar skolas ikdienas organizāciju un izaicinājumiem, ar ko skola saskaras, lai kļūtu par nākotnes skolu. Pedagogiem, kas bija ieradušies ciemos uz Liepājas Raiņa 6. vidusskolu, bija arī iespēja pabūt moderni-tehnoloģiskā stundā, ko lieliski novadīja skolas skolotāji!

Tehnoloģiski un profesionāli iedvesmoti skolas skolotāji saka mīļu paldies skolas vadībai par atbalstu konferences apmeklējumam!

20161025 155525

Skolotāja Dzintara veidotais raķetes modelis vienā no radošajām darbnīcām