Pirmsvēlēšanu debates!

Trešdien, 7. stundas laikā aktu zālē notika skolas parlamenta vēlēšanu debates. Debatēs partijām bija vislabākā iespēja popularizēt sevi un aicināt vēlētājus jeb kā viņi paši saka "tautu" balsot par viņiem. Iepriekš izlozes kārtībā tika noskaidrota secība, kādā partijas pastāstīs  par sevi dotajās 5 - 7 minūtēs.

IMG 1675

Pirmie ar sevi iepazīstināja partija jeb domu biedru grupa "Manai skolai". Viņi nebija diez ko runātīgi un neko konkrētu savā prezentācijā tā arī nepateica.

Jau pārliecinošāk sevi prezentēja partija "Uzliec ko jautrāku". Pārsvarā runāja partijas līderis Ričards Uģis Pabērzs, kas pastāstija par viņu nodomiem un mērķiem. Kā viņi paši saka viņus vieno trīs vārdi- PIEREDZE, ENERĢIJA un MĒRĶIS. Viņi arī minēja, ka jāizveido pašpārvaldes reglaments. Ričards arī piebildaa, ka vēlas, lai skolā ir saticība un mīlestība.

Protams, sevi prezentēja  arī trešā partija "TKVD" (Tie, kas vēlas darīt). Iniciatīvu iepazīstināt ar partijas idejām uzņēmās Aksels Zirnis. Viņš izcēla to, ka viņa partijā ir vairāki cilvēki, kuri iesaistās skolas aktivitāšu veidošanā un ir aktīvi ģimnāzijas dzīves organizēšanā. Viņu partija esot radusies vērojot pagājušā gada vēlēšanas. Viņi pavēstīja to, ka viņiem ir savs pasākumu plāns, kuru viņi ir gatavi īstenot. Bija iespēja pamieloties arī ar viņu partijas konfektēm.

Partiju prezentācijām sekoja jautājumu laiks. Tos uzdeva gan skolēni, gan skolotāji, gan partiju pārstāvji. Daži jautājumi izcēla citu partiju kļūdas, kas, protams, pasākumu padarīja interesantāku. Izskanēja gan pārmetumi, gan apvainojumi. BET, vai tas spēs iedragāt partiju rezultātus vēlēšanās?

Jautājumu un atbilžu laikā partijas "TKVD" pārstāve Patrīcija Roshofa sacīja, ka viņai nepatīk tas, ka vēlēšanu laikā partijas naidojas. Viņai nepatīk šī pasākuma negatīvie aspekti un partiju savstarpējie pārmetumi.

Pasākums noslēdzās ar direktores Guntas Lāces pateicību visiem, kas uzdrīkstējušies piedalīties vēlēšanās. Viņa arī izteica patiku par to, ka izskanēja arī neaktuāli, taču svarīgi temati.

ESI PATRIOTS UN NOBALSO SKOLAS VĒLĒŠANĀS! Tās notiek 22. septembrī, B korpusa otrajā stāvā (pie direktores kabineta). Vēlēt ir iespējams no 9:00- 12:00, pieņem pareizo lēmumu!

8.b klases skolēns Daniels Kevins Berkans