Limbažu Valsts ģimnāzijas 11. klases ekskursija Cēsu novadā

Septembrī Limbažu Valsts ģimnāzijas 11. klases kopā ar skolotājām Ingu Gaigali un Velgu Kalēju devās mācību ekskursijā uz Cēsu novadu “Latvijas skolas somas” programmas ietvaros. 11. b, c klasēm bija iespēja kopā ar gidu iepazīt Ungurmuižu - vienīgo koka muižas ēku Baltijā. Tur ne tikai uzzināja interesantus faktus par muižas vēsturi, bet arī piedalījās foto orientēšanās aktivitātēs, kā arī tika pacienāti ar tēju un plātsmaizi.

Visas 11. klases viesojās Eduarda Veidenbauma memoriālajā muzejā “Kalāči”. Tur iepazinās ar dzejnieka dzīvi, dzeju un uzskatiem, kā arī jaukā grupu aktivitātē mēģināja izprast un paskaidrot viņa dzejoļu galveno domu.
Visi skolēni bija priecīgi par piedzīvoto un ieteiktu apmeklēt šo muzeju jebkuram, jo tam bija īpaša pieeja, ar aizraujošiem uzdevumiem. Paldies “Latvijas skolas somai” un skolotājām par lielisko iespēju iegūt jaunas zināšanas patiesi siltā un saulainā rudens dienā!