Dzejas sajūtu vakars

Tradicionāli Limbažu Valsts ģimnāzijā septembris ir Dzejas mēnesis, kurā runājam, izdziedam dzeju, iedvesmojamies, radot savus darbus. 1. – 3. klašu skolēni veidoja instalācijas pēc V. Plūdona darba ‘’ Zaķīšu pirtiņa’’ motīviem, savukārt 4. – 8. klasēs visu aktivitāšu devīze bija ‘’ Vārdiņ, nāc ar mani spēlēties!’’, kur pēc paša izvēlētā autora dzejoļa tika rakstīti radošie darbi. 9. – 12. kl. moto bija ‘’Nebijušo / bijušo sajūtu rekonstrukcija’’, kur visi meklēja dzejoli, kas rezonētu ar paša sajūtām. Noslēguma pasākumā ‘’Dzejas sajūtu vakars’’ rudenīgās noskaņās izbaudījām īstu sajūtu un priekšnesumu buķeti: klausījāmies dzeju, dziesmas, priecājāmies par oriģinālajiem skolēnu filmētajiem video, ko viņi veidoja no dzejā atrastajām sajūtu gleznām. Latvijā šogad dzejas dienu moto ir ’’Dzeja kā deja’’, arī mūsu pasākumā Kate ar draugiem mūs priecēja ar deju ‘’Māja, skurstenis un mēs’’.

Paldies skolotājiem un visiem radošajiem skolēniem, bez kuriem Dzejas dienas nebūtu tik daudzveidīgas un emocionālas! Kopā mums izdevās!