LVĢ dalībnieki “Jauno satiksmes dalībnieku forums” fināla sacensībās gūst panākumus

Kopš 29. aprīļa visā Latvijā norisinājās Jauno satiksmes dalībnieku forums. 1. kārtas sacensībās piedalījās vairāk nekā 1300 apņēmīgu un zinošu skolēnu no visas Latvijas. No mūsu skolas piedalījās 9 dalībnieki. Finālā tika Šarlote Tomsone no 5.c klases Limbažu reģionā starp meitenēm ierindojās 3.vietā un Ralfs Āboltiņš-Āboliņš no 3.d. starp zēniem bija 1.vietā.

31.maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē piedalījās 196 labākie Latvijas jaunie satiksmes dalībnieki. Šarlote jau 2.gadu startēja finālā un šogad iekļuva Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku Latvijas izlases kandidātu sarakstā. Ralfs startēja 1.gadu šādās sacensībās un ieguva 48.vietu starp 92 zēniem. Trases izbrauca ļoti labi.

No jūlija līdz septembrim notiks sacensību 3.kārta, kurā 16 labākie dalībnieki (tai skaitā arī Šarlote) cīnīsies par iekļūšanu Latvijas izlases četriniekā. Septembra vidū Latvijas izlases komanda piedalīsies foruma 4.kārtā FIA Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Parīzē, Francijā.

Turam īkšķus par Šarloti! Lai viņai izdodas!

Pulciņa “Jaunie satiksmes dalībnieki” vadītāja Gita Rudzīte

Jaunie brauceji