Limbažu Valsts ģimnāzijā 21. martā notika Popiela

Konkurss notika divās daļās - 1.- 4.klašu posmā un 5. -12.klašu posmā. Piedalījās 17 dažādu klašu apvienības, arī skolotāji, kas attēloja gan zināmus pašmāju mūziķus, gan mazāk zināmus mūzikas izpildītājus. 1. – 4. klašu posmā uzvarēja 1.a klase, kas uzstājās ar “Bermuda Divstūra” dziesmu “Līgava”. Skatītāju simpātijas ieguva 2.a klases grupa ar atveidoto “Bermuda Divstūra” dziesmu “Bimba”

5.– 12. klašu posmā uzvarēja un skatītāju simpātijas ieguva 11.klašu grupa ar “Labvēlīgā Tipa” dziesmu popūriju, tā iegūstot iespēju pārstāvēt Limbažu Valsts ģimnāziju novada Popielā Salacgrīvā 19.aprīlī. Otro vietu ieguva 12. ac klases apvienotais priekšnesums - animācijas filmas “Zaķīšu pirtiņa” teatrālais uzvedums.

Nopietno un atbildīgo žūrijas darbu veica mūsu skolas absolventi Liene Helēna Griškoite un Ričards Uģis Pabērzs, režisors Didzis Jonovs un Limbažu Jauniešu domes pārstāve Sanija Eglīte.

Lielu paldies sakām atbalstītājiem: SIA “Madara 93”, “Bagātā pica”, “Lauvas pica” un “Sweet point”!

Pasākuma bildes - https://limbazugimnazija.lv/galerija/event/Popiela2024

20240321 152156708 iOS