Limbažu Valsts ģimnāzija Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forumā

Kā katru gadu, arī šogad Limbažu Valsts ģimnāzijas interešu izglītības pulciņa dalībnieki gadu noslēdza ar piedalīšanos Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensībās. 19.maijā notika 1.kārtas sacensībās Limbažu novadā, kurās no mūsu skolas piedalījās 18 dalībnieki no 3.-5.klasei.

Sacensībās ir 5 uzdevumi: pirmās medicīniskās palīdzības jautājumi, ceļu satiksmes noteikumu jautājumi, jautājumi par velo uzbūvi un drošību, praktiskās braukšanas iemaņu pārbaude 2 trasēs.

Dalībnieki sacensībās bija ļoti atbildīgi, nedaudz satraukušies, bet darīja visu, cik vien labi var. Tagad jāgaida rezultāti.

Mācību gada laikā 29 skolēni ieguva velosipēdu vadītāju apliecību.

Esam droši uz ceļa! Rādām labāko piemēru citiem satiksmes dalībniekiem, lai dzīve būtu drošāka!

Rezultāti: Ralfam Velikam 1.v, Tomam Perševicam 2.v, Šarlotei Tomsonei 1.v un Melānijai Zilbertei 3.v. Visi četri dalībnieki 1.jūnijā piedalīsies fināla sacensībās Rīgā.

Pulciņa vadītāja Gita Rudzīte