LVĢ viesojās Luīze Pastore

4. un 5. klašu skolēni uzzināja kā Lēnai veicās, meklējot tēti sludinājumā (Marija Parra, "Vafeļu sirds"), kā Oskars sastapās ar ļoti viltīgu naglu (Andruss Kivirehks, "Oskars un lietas"), kā uzvedās vājprātīgā jaka un kā draugus meklēja kaka (Andruss Kivirehks, "Kaka un pavasaris").

Arī skolas bibliotēka saposusies Eiropas Rakstnieku dienai un divu nedēļu garumā piedāvās skolēniem iepazīties ar dažādu Eiropas rakstnieku darbiem, veicot radošus uzdevumus.

7. un 8. klašu skolēni iepazina slavena latviešu ceļotāja Aleksandra Laimes dzīves stāstu un pētīja, vai paši spētu izdzīvot džungļos, kā arī izmēģināja spēkus, radot paši savas stāstu idejas.Paldies Luīze Pastore, Eiropas Komisijai un "Latvijas skolas soma" par šīm dzīvajām, aizraujošajām un smieklus reaisošajām pieredzēm un idejām jaunu grāmatu lasīšanai!

luiz