LVĢ skolēnu mācību uzņēmumi gūst zināšanas un pieredzi

Pateicoties skolas dalībai Junior Achievement Latvia programmā, arī Limbažu Valsts ģimnāzijas 11.a.c, 12.a.c klašu skolēniem tika radīta iespēja reālā dzīves pieredzē gūt zināšanas un prasmes kādas produkcijas ceļam no ražošanas līdz pircējam.

Skolēni izveidoja savus uzņēmumus, izstrādāja savus produktus un pakalpojumus un sadarbojās, lai bizness būtu veiksmīgs. Lielu daļu semestra skolēni pavadīja, attīstot savus uzņēmumus. Viņi pētīja tirgu, izstrādāja biznesa plānu un ieviesa stratēģijas, lai nodrošinātu panākumus, strādāja kopā, lai izveidotu mārketinga plānus, kas ietvēra vietņu izveidi, reklāmas materiālu izstrādi un sociālo mediju kontu izveidi.

18.februārī Valmierā dažiem no skolēnu mācību uzņēmumiem bija iespēja satikt savus potenciālos pircējus JALatvia Cits Bazārs reģionālājā tirdziņā un 4.martā Lielajā Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara Bazārā Rīgā, tirdzniecības centrā “Domina”. Dalība tirdziņos un sarunas ar vērtēšanas žūriju deva skolēniem iespēju pilnveidot savas publiskās uzstāšanās prasmes un kritisko domāšanu.

Skolēnu mācību uzņēmumi turpina savu aktīvo darbību, tādēļ ikviens ir laipni lūgts sazināties par uzņēmumu piedāvātiem produktiem un pakalpojumiem. Atbalstīsim savējos!

SMAAA

SMAAA8 1