Limbažu Valsts ģimnāzijā notika Latvijas Skolas somas pasākums “Skaņu virpulī”

02.03.2023. Limbažu Valsts ģimnāzijā notika projekta “Latvijas Skolas somas” pasākums “Skaņu virpulī”, kur 1. un 2. klašu skolēni iepazinās ar tādiem klasiskās un populārās mūzikas instrumentiem kā čellu, kontrabasu, ukuleli, akustisko ģitāru, elektrisko ģitāru un basģitāru. Viens no uzdevumiem bija klausīties nelielus mūzikas fragmentus no kinofilmām un atminēt tos. Skolēni lieliski pārzina ne tikai filmas, bet arī orientējas tajās atskaņotajā mūzikā.

Skolēniem bija iespēja izmēģināt instrumentus, lai saparastu, kā tie darbojas un kā veidojas skaņa. Zēnu vidū popularitāti ieguva elektriskā ģitāra, savukārt meitenēm pie sirds vairāk gāja romantiskais mūzikas instruments ukulele, kas radīja harmonisku un rotaļīgu atmosfēru.

LVĢ jaunajai paaudzei ir sava mūzikas gaume sākot no klasiskās mūzikas līdz rokmūzikai, fankmūzikai un džezam.

skanas papildnats

virpulis 1