Limbažu Valsts ģimnāzijā viesojās Cēsu 2. pamatskolas skolotāji

01.03. Limbažu Valsts ģimnāzijā viesojās Cēsu 2. pamatskolas skolotāji. Kopīgi pārrunājām stundu vērošanas prakses mūsu skolās. Cēsu viesi vēroja mācību stundas pie mūsu skolotājiem. Pēc tam vērojumus skolotāji pārrunāja. Par mūsu skolotāju vadītajām stundām kolēģi teica, ka varēja just brīvu, nepiespiestu un radošu atmosfēru, ka pamanām, uzklausām katru skolēnu, tāpt norādīja, ka attiecībās ar skolēniem jaušams siltums un spēks. Paldies skolotājām Baibai Aizupei, Baibai Skrīvelei, Vitai Brakšai, Elīnai Pētersonei, Gitai Rudzītei, Kristīnei Gaugerei, Laurai Atslēgai, Lienai Vilderei, un Vitai Brakšai par vadītajām lieliskajām stundām. Bildēs Cēsu 2. pamatskolas skolotāji, kas pie mums viesojās un viņu izvēlētie attēli, izvērtējot savu pieredzi mūsu skolā.

CPMSK