"Lieliskie pirmklasnieki"

Februāris ir bijis īpašs mēnesis Limbažu Valsts ģimnāzijas pirmklasniekiem, jo šajā mēnesī viņiem bija papildus brīvlaiks un “Lielisko pirmklasnieku” aktivitātes. Šajās aktivitātēs mazie pirmklasnieki varēja iekāpt “ģimnāzistu kurpēs”, izbaudīt nodarbības un pārbaudījumus, kurus viņiem sagatavoja un vadīja vidusskolēni kopā ar saviem skolotājiem. Pirmklasnieki piedzīvoja ķīmijas eksperimentus, fizikas likumsakarības, bioloģijas brīnumus, sportiskās un sadarbības aktivitātes. Mazie ģimnāzisti veiksmīgi izturēja visus pārbaudījumus un ikviens saņēma “Lieliskā pirmklasnieka” titulu. Noslēgumā visi skolēni cienājās ar gardo kliņģeri un dalījās savās emocijās un sajūtās par piedzīvoto nodarbībās. Liels paldies pedagogiem Gunai Grigorjevai, Elīnai Pētersonei un Rūtai Apiņai, kā arī vidusskolēniem par aktivitāšu sagatavošanu un novadīšanu!

kopbilde

kopbilde2