VALODA DZĪVO, JA TU TAJĀ RUNĀ!

Eiropas Valodu dienas ietvaros jau šī mācību gada rudenī tika izsludināts skolēnu radošo darbu konkurss “VALODA DZĪVO, JA TU TAJĀ RUNĀ”. Konkursa mērķis – popularizēt latviešu valodu un celt valodas prestižu, rosināt skolēnus izpausties radoši, domāt valstiski un atbildīgi.

Latviešu valodas un literatūras skolotājas Irēnas Bērziņas rosināta, šim aicinājuma atsaucās 5.a klases skolniece Patrīcija Roze. Meitene viegli un rotaļīgi aprakstīja savas pārdomas un sajūtas par valodu –,, kā tā lēkā pa peļķēm, smejas, sprēgā un gudzina. Tā ir patiesi priecīga! Valoda ir dzīva – tā mutuļo, rotājas, līksmo! “

Konkursa žūrijai nācās krietni pastrādāt, jo kopumā bija iesūtīti 1023 radošie darbi – skolēnu esejas, dzejoļi, domraksti, zīmējumi no dažādiem Latvijas novadiem, arī no latviešu skolām pasaulē. Dzimtās valodas dienā – 21.februārī tika publicēti konkursa rezultāti:

Patrīcijas radošais darbs novērtēts ar ATZINĪBU!

Apsveicam un priecājamies!

celinanjk