“Es mīlu Limbažus, es mīlu Latviju!”

Spēlē “Es mīlu Limbažus, es mīlu Latviju!” trešdienas pēcpusdienā piedalījās divas erudītu komandas. Skolotājas Zanes Kalniņas komandā piedalījās Roberts Edvards Rudzītis (12.a), Mairita Volde (7.b), Patriks Gertners -Vīnbergs (6.b), Martins Hiršsons (3.b), un skolotāja Dāvja Rudzīša komandā piedalījās Ringolds Reiziņš (12.c), Annija Joma (8.b), Adela Andžāne (3.a) un Marta Lavrenova (3.a).

Ar aizrautību un degsmi komandas pildīja uzdevumus, kurus uzdeva atraktīvi spēles vadītāji- Veronika Stendere-Šteinberga (11.c), Mārtiņš Dreiblats (10.c) un Jānis Krūmiņš (12.b). Spēles noslēgumā direktore Gunta Lāce apsveica komandas ar draudzīgo rezultātu un aicināja dalībniekus, vadītājus un iesaistītos aktīvistus uz pēcpusdienas pieņemšanu.

esmilulimbo