Radošo darbu konkurss "Mans veselīgā uztura šķīvis"

Ar prieku paziņojam, ka radošo darbu konkurss “Mans veselīgā uztura šķīvis” Nacionālā veselību veicinošo skolu tīkla (NVVST) izglītības iestāžu 1.–4. klašu izglītojamajiem ir noslēdzies! Tajā piedalījās arī mūsu skolas skolēni. 

Konkursa mērķis bija veicināt veselīga uztura paradumu ieviešanu ikdienā, rosinot bērnus iesaistīties veselīga uztura šķīvja principa kā veselīga ikdienas paraduma veidošanā un aktualizējot tā nozīmību veselības saglabāšanā un uzlabošanā. 

Kopumā konkursam tika iesniegti 546 darbi, no tiem 279 darbi 1.–2. klašu grupā un 267 darbi 3.–4. klašu grupā. Konkursa organizatoru izveidota žūrija vērtēja darbus, ņemot vērā radošā darba nosaukumu, tehnisko izpildījumu un formātu, kā arī māksliniecisko izpildījumu. 

Konkursa otro vietu 1.–2. klašu grupā ieguva Ketlīna no Limbažu Valsts ģimnāzijas 2.d klases. 

Pirmo vietu ieguvēji abās klašu grupās saņems āra spēli “Cirks”, otrās un trešās vietas ieguvēji – āra spēli “Twist (spin) Ladder”, ceturtās un piektās vietas ieguvēji – āra spēli “Metamie riņķi”. Papildus galvenajām balvām konkursa uzvarētāji saņems arī citas motivējošas individuālās balvas.  

Apsveicam konkursa uzvarētājus ar iegūtajām balvām!   

Liels paldies arī visiem pedagogiem par izglītojamo radošuma atklāšanu un darbu izstrādes veicināšanu, īpašs paldies skolotājai Gitai Rudzītei.

 

image image 1