Jauniešu iniciatīvas projekts "Ēd atbildīgi!"

Domājot par zaļāku un ilgtspējīgāku nākotni, 12.c klases skolēni piedalījās Limbažu jauniešu iniciatīvas projektā, kura ietvaros tika izveidotas LVĢ pusdienu kastītes. Projekta mērķis ir samazināt atkritumus, ko veido liels skaits vienreizlietojamo iepakojumu, ko iegādājas skolēni, kuri izmanto Limbažu ēdināšanas iestāžu pakalpojumus, iegādājoties ēdienu līdzņemšanai uz skolu. Veicinot pilsonisko līdzdalību un cenšoties uzlabot skolas vides kārtību ikdienā, skolēniem tiks piedāvāta iespēja izmantot skolēnu dizainētas pusdienu kastītes. Ar šo iniciatīvu topošie absolventi vēlas aicināt ikvienu aizdomāties par to, cik daudz atkritumu mēs atstājam aiz sevis.

Katra skolēna individuālā rīcība var ietekmēt vides, kurā ikdienā uzturamies, tīrību un kārtību. Ēd atbildīgi arī Tu!

WhatsApp Image 2022 12 01 at 06.02.09