Bebr[a]s'22

Noslēdzies starptautiskais loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkurss 4. -12. klašu skolēniem.

Bebr[a]s ir pasaulē lielākais informātikas un loģiskās domāšanas izaicinājums. Ik novembri teju 3 miljoni skolēnu no vairāk nekā 56 valstīm visā pasaulē piedalās Bebr[a]s konkursā.

Bebr[a]s ir vienīgais ārpusskolas aktivitāšu konkurss, kam nav nepieciešamas speciālas priekšzināšanas, tādēļ piedalīties aicināts ikviens skolēns, neatkarīgi no sekmēm. Konkursa laikā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus, kas interesantā veidā prezentē dažādus informātikas pamatprincipus un teorijas.

Šogad skolas mērogā labākos rezultātus uzrādījuši:

1. klasēs – Melisa Lukstiņa (4.b), Luīze Lote Viļumsone (4.a), Kristens Bērziņš (4.a), Gustavs Burbergs (4.c);
  2. klasēs - Patriks Donāts Vīksna (5.a), Alekss Oļeņins (5.c), Henrijs Brauns (5.a), Patrīcija Roze (5.a);
  3. klasēs – Dominiks Grumslis (6.b), Emīlija Petruševica (6.a), Elizabete Šeldere (6.a);
  4. klasēs – Katrīne Kļimanova (7.a), Paula Joma (7.b), Magnuss Kriešmanis (7.a), Sanija Āboltiņa (7.a), Lars Folkmans (7.a);
  5. klasēs – Marks Ābele (12.a)

bebras open graph 1200x630