LVĢ pašpārvaldes aktīvistu dalība Limbažu novada jauniešu forumā "Burbulis" Salacgrīvā

Limbažu novada jauniešu forumā "Burbulis" Limbažu Valsts ģimnāziju pārstāvēja skolēnu pašpārvaldes aktīvistes Kerija Nellija Dunska, Paula Joma, Evelīna Paegle un Samanta Pētersone, kā arī skolotāja Baiba Cīrule.

Forumā tika runāts par efektīvu komunikāciju, kur meklēt informāciju un iespējas, kā un ar ko komunicēt par problēmām un kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos. Ikviens dalībnieks varēja aktīvi iesaistīties grupu darbā ar savu viedokli un redzējumu. Ar savu dzīves stāstu forumā dalījās limbažnieks Artūrs Jenots. Noslēgumā muzicēja apvienība "Palab pakreis".

Pēc pasākuma ikviens dalībnieks atzina, ka bija vērtīgi satikties un iepazīties ar citu skolu jauniešiem, un apmainīties ar viedokļiem, un atrast kopīgas tēmas sarunām un draudzībai.

Foto: Guntis Apse