Piesakies Bebr[a]s izaicinājumam!

Aicinām piedalīties pasaulē lielākajā informātikas un loģiskās domāšanas izaicinājumā 4.-12.klasei, kas dod skolēniem lielisku iespēju pārbaudīt sevi un aizstāvēt arī savas skolas un klases godu.

Bebr[a]s ir vienīgais ārpusskolas aktivitāšu konkurss, kam nav nepieciešamas speciālas priekšzināšanas, tādēļ piedalīties aicināts ikviens skolēns, neatkarīgi no sekmēm. Konkursa laikā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus, kas interesantā veidā prezentē dažādus informātikas pamatprincipus un teorijas.

Šogad konkurss norisināsies tiešsaistē no 7. līdz 27. novembrim. Bebr[a]s iespējams pieteikties gan individuāli, gan kā klasei. Reģistrētajiem dalībniekiem konkursa norises periodā būs pieejami uzdevumi, kā arī treniņversija ar iepriekšējā gada uzdevumiem. Uzdevumi jāizpilda vienu reizi, to izpildei izvēloties sev ērtu laiku konkursa norises periodā. Uzdevumus katrs skolēns pilda individuāli, pie sava datora, pieslēdzoties konkursa sistēmai.

Katrai vecuma grupai (4.klase, 5.-6.klase, 7.-8.klase, 9.-10.klase, 11.-12.klase) būs 15 dažādas grūtības uzdevumi. To izpildei dotas 35 minūtes, līdz ar to, varēsiet iekļauties vienā akadēmiskajā stundā.

Skolēni ar labākajiem rezultātiem tiks aicināti piedalīties konkursa otrajā kārtā un apbalvošanas pasākumā!

Reģistrējies un uzzināt vairāk par Bebr[a]s šeit.

Nenokavējiet pieteikšanos – reģistrācija līdz 1. novembrim!

bebras.png