Limbažu Valsts ģimnāzijas skolēnu labo darbu maratons

     Limbažu Valsts ģimnāzija kopā ar Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju iesaistījās un jau savu darbību noslēgusi starpskolu “eTwinning” projektā “Labo darbu maratons”, kura laikā tapa BINGO spēle. Pēcāk skolēni, arī skolotāji un darbinieki, aktīvi iesaistījās un darbojās, lai paveiktu spēlē iekļautos (un ne tikai) labos darbus.

     Šī projekta mērķis – gūt labo darbu īstenošanas pieredzi un iedvesmot citus labu darbu darīšanai.

     Kā tas radās? Kādā pēcpusdienā Cēsu Draudzīgā Aicinājuma Valsts ģimnāzijas un  Limbažu Valsts ģimnāzijas skolotāji un skolēni tikās sarunā par to, ko uzskatām par labiem darbiem un kāpēc svarīgi tos darīt. Pasākumā viesojās un ar savu labo darbu pieredzi dalījās arī Elizabete Pavlovska, “Ziedoņa klase” vadītāja, fonda “Viegli” dalībniece, Anda Turlute, A/S “Swedbank” Atalgojuma un motivācijas jomas vadītāja, Inese Vaivare, organizācijas “Latvijas platforma attīstības sadarbībai” direktore. Skolēni, skolotāji un mūsu viesi kopīgiem spēkiem apkopoja labo darbu idejas, stāstot gan par tiem labajiem darbiem, ko jau veikuši, gan tiem, ko vēl vēlētos paveikt. Tad balsojot noteica, kuras labo darbu idejas iekļaut kopīgajā labo darbu BINGO spēlē.

     Un, lūk, svarīgākā projekta daļa – darīt labos darbus tik, cik jaudājam, un iedvesmot vienam otru ar paveikto.

  1. decembrī notika Zoom ballīte, kurā atskatījāmies uz paveikto un nosvinējām to pozitīvā virtuālajā gaisotnē. 

     Jāpiemin, ka Limbažu Valsts ģimnāzijas un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas projekts “Labo darbu maratons” saņēmis kvalitātes sertifikātu: https://www.facebook.com/edite.sarva/posts/4871655362856268

     Tapa arī Padlet siena: https://ej.uz/labo_darbu_maratons

     Vairāk par projektu un tajā paveikto atradīsiet šeit: https://ej.uz/labiedarbi2021

BINGO