"Mazās Latvijas" un diskusijas

2021.gada 17.novembris Limbažu Valsts ģimnāzijā tika pavadīts, diskutējot un domājot par Latviju. 1.-3. klašu skolēni izspēlēja interesantu galda spēli, kur aiz katra aizklātā lauciņa bija paslēpies vai nu jautājums par tradīcijām Latvijas Valsts svētku laikā, vai kāds aizraujošs uzdevums klases saliedēšanai.

4.-12. klašu skolēni Valsts svētku laikā diskutēja par tādiem būtiskiem jautājumiem kā senlatviešu vērtības, Latvijas karoga tapšanas vēsture, Cēsu skolnieku rota, reliģijas mūsdienu Latvijā u.c. Vidusskolēni sarunājās par akadēmisko godīguma kodeksu, domāja un atbildēja uz jautājumu – ko es kā jaunietis/skolēns varu dot savai valstij.

Katra klase vizuāli veidoja savu “mazo Latviju”. Visi kopā, domājot un diskutējot, esam izveidojuši “Mazo Latviju” izstādi, kas veltīta Latvijas 103. dzimšanas dienai.

Bilde4

Bilde5