Starptautiskais informātikas konkurss “Bebr[a]s -2020”

bebrs wave 2 other way

Ik novembri teju 3 miljoni skolēnu no 56 valstīm piedalās īpašā izaicinājumā - konkursā Bebr[a]s. Tajā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus.

Šo konkursu izveidoja lietuvieši. Konkurss tika nosaukts bebra vārdā, jo šie dzīvnieki ir neatlaidīgi un sistemātiski sava darba darītāji.

Arī mūsu skolas visiem 5.-6. klašu skolēniem bija iespēja startēt šajā konkursā.

Skolas mērogā pirmajā desmitniekā iekļuvis ir Emīls Dubults (6.c), Una Raiva Bērziņa (5.b), Mairita Volde (5.b), Kaspars Gulbis (6.b), Annija Joma (6.b), Ralfs Neļķe (6.c), Zanda Krastiņa (5,c), Estere Liniņa (6.c), Grēta Gritenaite (6.c), Līva Stepana (6.c).

Tikai paši labākie iegūst tiesības piedalīties 2.kārtā.

Tāpēc īpašs prieks par Emīlu Dubultu, kurš ar rezultātu 72 punkti no 75 ir uzaicināts uz konkursa 2. kārtu.