Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novada vispārizglītojošo skolu sacensības futbolā.

22.septembrī LFF mācību treniņu centrā ‘’Staicele” norisinājās starpnovadu vispārizglītojošo skolu sacensības futbolā divām vecuma grupām - B.gr.(2005./2006.g.dz.) un C.gr.(2007./2008.g.dz.). C.grupā startēja četras lielās skolas - Limbažu Valsts ģimnāzija, Alojas Ausekļa vsk., Staiceles vsk., Salacgrīvas vsk. un viena mazā skola - Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola. Par čempioniem šajā grupā kļuva Salacgrīvas vidusskola ar 4 vinnētām spēlēm. Mūsu skolas komanda palika 3.vietā - ar 2 uzvarām, 1 neizšķirtu un 1 zaudētu spēli, kopā savācot 7 punktus. Visu izšķīra savstarpējo spēļu punktu starpība, kura lābāka bija staiceliešiem, līdz ar to viņiem 2.vieta. Limbažu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja: Toms Jansons (6.a.), Miks Bērziņš (6.a.), Jānis Patriks Veide (6.b.), Kaspars Gulbis (6.b.), Ralfs Krūmkalns (6.b.), Toms Andžs (5.b.), Kristians Savčenkovs (5.b.), Arturs Kreišmanis (7.b.).

futbols