Mūsējie piedalījās un 1.komanda uzvarēja ceturtdaļfinālā

      

WhatsApp Image 2017 10 02 at 13.28.34kkk

 

 Pirmās 3 spēles norisinājās 7.09. Gulbenes sākumskolā un 28.09. Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā 3 spēlēs sacentās komandas no Valmieras 5. vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Limbažu novada ģimnāzijas, Alojas Ausekļa vidusskolas, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas, Valmieras tehnikuma.

    No LNĢ piedalījās  11.a. klases audzēkņi – Laura Brīdiņa, Rebeka Spriņģe, Mārcis Magone / 1.komanda / un Raivis Špons, Anna Ģērmane, Ginters Kublinskis /2.komanda /.

 Nākamās spēles paredzētas 17., 18. un fināls - 19. oktobrī.

      Visas 27komandas saņem veicināšanas balvas, savukārt finālisti saņems speciāli izstrādās galda spēles “Vides erudīts” un kādu no trīs galvenajām balvām:1.vieta – brauciens uz Tartu (līdz 50 personām); 2.vieta un 3.vieta – dāvanu karte 100 EUR vērtībā.

         Spēle “Vides erudīts” tiek filmēta un pārraidīta arī televīzijas ekrānos - no 7. oktobra līdz 18. novembrim kanālā Re:TV.

  Raidījumu ciklu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

     Šī erudīcijas spēle norisinās 13 posmos piecās Vidzemes pilsētās septembrī un oktobrī. Katrā spēles posmā skolēniem ir jāatbild uz 10 jautājumiem un jātiek galā ar praktiskiem uzdevumiem par cilvēka ietekmi uz vidi un pareizu atkritumu apsaimniekošanu. Spēles translēs arī televīzijas kanālā Re:TV.

       Nākamā kārta notiks 18.oktobrī, Cēsīs, kad mūsu skolas 1. komandas audzēkņiem-Laurai, Rebekai un Mārcim būs jāsacenšas ar citām komandām, kuras pārvarējušas konkursa pirmo kārtu.

 

LNĢ sociālā pedagoģe Ligita Lūkina