Latvijas Kultūras koledža

Pasākumu producente, Latvijas Kultūras koledžas absolvente Andra Luste un koledžas studentes Saule Kūrena un Emilija Bērziņa iepazīstināja LVĢ skolēnus ar koledžas piedāvātajām programmām – jaunām un inovatīvām. Ja izvēlēsies studēt LKK, tad būs iespēja:

– attīstīt sevī menedžera un līdera dotības;

– piedalīties un līdzdarboties dažādos kultūras projektos un pasākumos;

– papildināt savas zināšanas starptautiskās apmaiņas programmās;

– doties ekskursijās uz kultūras iestādēm un tikties ar izvēlētās specialitātes un specializācijas profesiju pārstāvjiem un lietpratējiem;

– aktīvi iesaistīties studentu sabiedriskajā dzīvē.

Skolēnu zināšanas par koledžu un tās absolventiem tika pārbaudītas ar mācību spēles platformas Kahoot! palīdzību. Tika noskaidroti uzvarētāji, kuri balvā saņēma LKK piezīmju grāmatiņu.

Par savu mērķu sasniegšanu stāstīja Emilija Bērziņa, LKK studente, X Faktora 2023 uzvarētāja. Tikšanās noslēgumā Emilija mūs iepriecināja, nodziedot vairākas dziesmas.

xfaktors