RTU piedāvājums nākotnes inženieriem

sssd.jpg

Foto: Ieva Čīka/LETA

RTU nākotnes inženieriem uzsāk jauno 2023./24.mācību gada sezonu 30. septembrī RTU atklāj jaunu klātienes sestdienu tikšanās ciklu vidusskolēniem!
Vienu sestdienu mēnesī vidusskolēni aicināti uz īpašām nākotnes inženieru nodarbībām. Viņiem būs iespēja katru mēnesi iepazīt kādu RTU fakultāti un inženierzinātņu virzienu. Nodarbības notiks katru mēnesi citā RTU fakultātē.

Pirmā sestdienas nodarbība 30.septembrī RTU Ķīpsalas pilsētiņas RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, Zunda krastmala 10, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1048 (ieeja pa rotējošām durvīm, kur būs norāde).

Sestdienas programma:
Plkst. 10.00–11.30 “Kas ir mākslīgais intelekts?” lekciju lasīs fakultātes profesore Alla Anohina-Naumeca
Plkst. 11.30–13.00 DITF fakultātes studentu pašpārvaldes organizēti praktiskie uzdevumi un dažādas aktivitātes “Tīrasiņu DITFs”

Ieeja pasākumā bez maksas, iepriekš reģistrējoties.

Reģistrēties šeit: https://forms.office.com/e/e1u7k8TtSf