Radoši darboties Ziemassvētku gaidīšanas laikā

Limbažu Valsts ģimnāzijā Ziemassvētku gaidīšanas laiku iesākām ar radošu darbošanos. Skolas gaitenī skolēniem bija iespējas veidot dažādus eglīšu rotājumus gan no koka, gan no papīra, veidot dažādus telpu rotājumus gan no dabas materiāliem, gan papīra, gan otrreiz pārstrādājamiem materiāliem. Tapa koka eglīšu rotājumi ar personalizētu dekoru, čiekuru rūķi, Ziemassvētku kartiņas, skaistas zvaigznes un rūķu virtenes. Kopīgi veidojām 2 krāšņus Adventes vainagus, kuri rada svētku noskaņu skolas gaiteņos gan pašiem, gan viesiem. Pati gaidītāka bija piparkūku cepšanas darbnīca. Visa skola smaržoja pēc Ziemassvētkiem un radīja īpašo svētku gaidīšanas prieku. Liels paldies SIA “Madara 89” par gardo piparkūku mīklu! Paldies čaklajiem un radošajiem rūķiem, kuri darbojās kopā ar skolēniem: Dzintaram Studentam, Vēsmai Bērziņai, Ievai Ratniecei, Evai Stāverei, Santai Bērziņai, Viktorijai Rozenbergai, Ilzei Vērdiņai un Annijai Jomai no 9.b klases.

Darbnica Ziemas