Projektu nedēļas trešdiena

Projektu diena 1.novembrī

„VESELĪGA UZTURA ĀBECE ”

 

7.,8. KLASE

9.30- 10.30  klases stunda un aktivitātes kopā ar klases audzinātāju

7.a klase – 201.B (sk. Ieva Ratniece)

7.b klase – 210.B (sk. Anna Petrago)

8.a klase – 111.B (sk. Kristīne Līsmane)

8.b klase – 306.B (sk. Agris Ķirsis)

 

10.45 – 12.15 lekcija/ nodarbība par veselīgu uzturu

7.a, 7.b klase – sākumskolas zālē

8.a,8.b klase – ģimnāzijas zālē

 

12.30 – 13.15 klases stunda un aktivitātes kopā ar klases audzinātāju

 

 

 9. KLASE

9.00 – 10.30 lekcija/ nodarbība par veselīgu uzturu (sākumskolas zālē)

 

Plkst.10.45 EKSĀMENA UZDEVUMI ANGĻU VALODĀ

 

9.a1 klase – 108.B (sk. Laura Atslēga)

9.a2 klase – 304.B ( sk. Ilze Ābola)

9.b klase – 107.B (sk. Andrew Doxsey)

 

10.,11. KLASE

9.00 – 10.30 lekcija/ nodarbība par veselīgu uzturu (ģimnāzijas zālē)

No plkst.10.30 individuālas konsultācijas pie zinātniski pētniecisko un praktisko darbu vadītājiem (iepriekš vienojoties par konkrētu laiku!).

12.KLASE

Plkst. 9.00 EKSĀMENA UZDEVUMI ANGĻU VALODĀ 105.B (sk. Aiga Torima)

Direktores vietniece Ilze Ābola

Erudīcijas spēles "Vides erudīts" finālā - otrie!

 Valmieras sākumskolā  ceturtdien, 19.oktobrī, plkst. 18:00 fināla spēle aizritēja  sīvā cīņā starp trim Vidzemes labākajām skolu komandām - Apes, Gulbenes un Limbažiem.  

            Spēles pirmajā  daļā – teorijas /šoreiz bez variantiem-a,b,c /, video, matemātikas , attēlu jautājumi.  Saskaitot punktus: Gulbenes un mūsu komandai 13, bet Apes -  6 punkti.

 Viss izšķīrās praktiskajā daļā – šķirošanā, kur pirmie pareizi atkritumus sašķiroja Gulbenes komanda (13 punkti), mūsu komandai – 9 punkti un Apei - 10 punkti.

Kopvērtējumā Vidzemē pirmā viete- 26 punkti- Gulbenes vidusskolai, otrā vieta- 22 punkti- Limbažu novada ģimnāzijai un trešā vieta- 16 punkti- Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolai.

Spēles organizatori īpaši bija parūpējušies par balvām. Visi finālisti saņēma speciāli izstrādātas galda spēles. Uzvarētājkomanda, Gulbenes jaunieši, dosies ekskursijā uz Tartu, bet mūsu un Apes komanda saņēma dāvanu karti 100 EUR vērtībā.

 

Attēli šeit. 

LNĢ sociālā pedagoģe Ligita Lūkina

 

Uzvaras gājiens turpinās...

  1. oktobrī Smiltenes vidusskolā “Vides erudīta” pusfināls –piedalījās Vidzemes erudītākās komandas - Rūdolfs Ločmelis, Linards Tauriņš, Maija Skrača no Valmieras tehnikuma,  Juris Jančevskis, Harijs Pružinskis, Krista Irkle no Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas un mūsu skola.

         Konkursa jautājumi un praktiskie uzdevumi par cilvēka ietekmi uz vidi un pareizu atkritumu apsaimniekošanu jau sarežģītāki un spēle spraigāka.

        Šajā spēles posmā veiksmīgākie izrādījās mūsējie - Laura Brīdiņa, Rebeka Spriņģe, Mārcis Magone.

Finālspēle šodien ,19. oktobrī Valmieras sākumskolā, kur par Vides erudīta titulu cīnīsies 3 komandas.

 

WhatsApp Image 2017 10 19 at 13.30.13

 

 

                                                                    LNĢ sociālā pedagoģe Ligita Lūkina

Fanija vēl gudrāka

7. klases skolniece Fanija Romeiko tikusi "Gudrs, vēl gudrāks" finālā!

Skatāmies LTV1 3. novembrī plkst. 19:05.

 

Apsveicam!

WhatsApp Image 2017 10 11 at 19.07.29WhatsApp Image 2017 10 11 at 19.07.31WhatsApp Image 2017 10 11 at 19.07.32WhatsApp Image 2017 10 11 at 19.07.35

7. a klases audzinātāja Ieva Ratniece

Projektu diena „NELAIME NENĀK BRĒKDAMA”

Projektu diena 10. oktobrī „NELAIME NENĀK BRĒKDAMA”

 

7.,8.,9. KLASE

Tikšanās ar Valsts policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem. Uz tikšanos klase dodas kopā ar klases audzinātāju.

 

 

Laiks

 

NMPD

 201.B

VP  

A korpusa zāle

VUGD

B korpusa zāle

9.00 – 9.30

7.a, 7.b

8.a, 8.b

9.a1, 9.a2, 9.b

9.45 – 10.15

9.a1, 9.a2, 9.b

7.a, 7.b

8.a, 8.b

10.30 – 11.00

8.a, 8.b

9.a1, 9.a2, 9.b

7.a, 7.b

 

7.,8. KLASE

No plkst. 11.15 radoša darbošanās un aktivitātes kopā ar klases audzinātāju

7.a klase – 201.B (sk. Ieva Ratniece)

7.b klase – 210.B (sk. Anna Petrago)

8.a klase – 111.B (sk. Kristīne Līsmane)

8.b klase – 306.B (sk. Agris Ķirsis)

 

9. KLASE

No plkst. 11.15 EKSĀMENA UZDEVUMI LATVIEŠU VALODĀ

9.a1 klase – 307.B (sk. Inga Zaķe)

9.a2 klase – 318.A ( sk. Adela Rasma Mīkstā)

9.b klase – 301.B (sk. Lija Miklāva)

 

 

10. KLASE

Plkst. 9.00 Apmācība un praktiski ieteikumi, kā veiksmīgi uzrakstīt un prezentēt zinātniski pētniecisko darbu – 411.A (direktore Gunta Lāce)

No plkst.10.00 Individuālas konsultācijas pie zinātniski pētniecisko un praktisko darbu vadītājiem.

 

11. KLASE

No plkst.9.00 Individuālas konsultācijas pie zinātniski pētniecisko un praktisko darbu vadītājiem.

 

12.KLASE

Plkst. 9.00 EKSĀMENA UZDEVUMI LATVIEŠU VALODĀ 105.B (sk.Inga Gaigale)

Direktores vietniece Ilze Ābola

VECĀKU SAPULCE

Vecāku sapulce Limbažu novada ģimnāzijā

ceturtdien, 12. oktobrī:

 

  • 16:00- individuālas sarunas ar priekšmetu skolotājiem;
  • 17:00- skolas vecāku kopsapulce "sākumskolas aktu zālē";
  • pēc kopsapulces klases vecāku tikšanās ar audzinātājiem.

LNĢ direktore Gunta Lāce

 

Mūsējie piedalījās un 1.komanda uzvarēja ceturtdaļfinālā

      

WhatsApp Image 2017 10 02 at 13.28.34kkk

 

 Pirmās 3 spēles norisinājās 7.09. Gulbenes sākumskolā un 28.09. Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā 3 spēlēs sacentās komandas no Valmieras 5. vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Limbažu novada ģimnāzijas, Alojas Ausekļa vidusskolas, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas, Valmieras tehnikuma.

    No LNĢ piedalījās  11.a. klases audzēkņi – Laura Brīdiņa, Rebeka Spriņģe, Mārcis Magone / 1.komanda / un Raivis Špons, Anna Ģērmane, Ginters Kublinskis /2.komanda /.

 Nākamās spēles paredzētas 17., 18. un fināls - 19. oktobrī.

      Visas 27komandas saņem veicināšanas balvas, savukārt finālisti saņems speciāli izstrādās galda spēles “Vides erudīts” un kādu no trīs galvenajām balvām:1.vieta – brauciens uz Tartu (līdz 50 personām); 2.vieta un 3.vieta – dāvanu karte 100 EUR vērtībā.

         Spēle “Vides erudīts” tiek filmēta un pārraidīta arī televīzijas ekrānos - no 7. oktobra līdz 18. novembrim kanālā Re:TV.

  Raidījumu ciklu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

     Šī erudīcijas spēle norisinās 13 posmos piecās Vidzemes pilsētās septembrī un oktobrī. Katrā spēles posmā skolēniem ir jāatbild uz 10 jautājumiem un jātiek galā ar praktiskiem uzdevumiem par cilvēka ietekmi uz vidi un pareizu atkritumu apsaimniekošanu. Spēles translēs arī televīzijas kanālā Re:TV.

       Nākamā kārta notiks 18.oktobrī, Cēsīs, kad mūsu skolas 1. komandas audzēkņiem-Laurai, Rebekai un Mārcim būs jāsacenšas ar citām komandām, kuras pārvarējušas konkursa pirmo kārtu.

 

LNĢ sociālā pedagoģe Ligita Lūkina

Olimpiskā diena 2017

Olimpiskās dienas norise, 22.09.2017.

 

9:30-9:45 Pulcēšanās, stāšanās rīta rosmei Laukumā pie OC "Limbaži" sporta halles
9:50 Olimpiskās diena 2017 atklāšana
10:00 Rīta rosme
10:30

1.-2. klašu skolēnu komandām stafetes uz piepūšamās šķēršļu joslas

12. klases skolēnu komandām stafetes uz piepūšamās šķēršļu joslas

8.-9. klašu skolēnu komandām stafetes uz piepūšamās šķēršļu joslas

OC "Limbaži" sporta hallē
10:30 3.-4. klase stafetes stadionā OC "Limbaži" stadionā
10:30 7. klases skolēnu komandām stafete ar uzdevumiem Starts un finišs pie OC "Limbaži" airēšanas bāzes
10:30 10.-11. klašu skolēnu komandām Zemessardzes organizētās aktivitātes Jaunatnes parka teritorijā
10:30 5.-6. klašu skolēnu komandām stafetes OC "Limbaži" stadiona teritorijā
13:30

Priekšnesums "Greentrials" (velo triki)

Apbalvošana

OC "Limbaži" sporta hallē

 

1. klase/ 2. klase, kad piepūšamā šķēršļu josla veikta, dodas uz stafetēm stadionā.

3. klase/ 4. klase, pēc stafetēm stadionā dodas uz halli, uz piepūšamo šķēršļu joslu.

5. klase/ 6. klase, pēc stafetēm stadionā dodas uz halli, uz piepūšamo šķēršļu joslu.

7. klase pēc stafetēm stadionā dodas uz sporta halli, uz piepūšamo šķēršļu joslu.

8. klase/ 9.klase pēc piepūšamās šķēršļu joslas dodas uz airēšanas bāzi, uz stafeti ar uzdevumiem.

10.-11. klašu komandas, kuras pabeigušas aktivitātes Jaunatnes parkā, dodas uz sporta halli, uz piepūšamo šķēršļu joslu.

12. klase pēc piepūšamās šķēršļu joslas dodas uz Jaunatnes parku, uz Zemessardzes organizēto aktivitāti.

TIE, KAS OLIMPISKAJĀ DIENĀ NEPIEDALĀS, APMEKLĒ MĀCĪBU STUNDAS!

 

Direktores vietniece Ilze Ābola

 

 

Projektu diena 25. septembrī

RĪTA TIKŠANĀS!

 

 Sanāksme skolas zālē (4.stāvā): ierodas tie, kas VĒLAS BŪT skolas padomē „ 13 gudrās galvas”, un VISI, kas vēlas DARBOTIES skolas pasākumu NAGLIŅKOMANDĀ – būt organizatori, ideju bārstītāji, reklāmisti, kontrolieri, mākslinieki, runātāji utt.

             7.un 8. klase       – plkst. 8.30

10. un 11. klase  – plkst. 9.00

             9. un 12. klase    – plkst. 9.30  

 

7., 8. KLASE

 

PROJEKTU DIENA

UZVEDĪBAS KULTŪRA UN PIEKLĀJĪBA

 

NO PLKST.  9.00

AKTĪVA UN RADOŠA DARBOŠANĀS KOPĀ AR KLASES AUDZINĀTĀJU

 

7.a klase (audz. Ieva Ratniece ) – 201.B kab.

7.b klase ( audz. Anna Petrago ) – 210. B kab.

8.a klase ( audz. Kristīne Līsmane ) – 111. B kab.

8.b klase ( audz. Agris Ķirsis) – 304. B kab.

  ***Pusdienas plkst. 13.15

 

9. KLASE

NO PLKST. 10.00

 

EKSĀMENA UZDEVUMI MATEMĀTIKĀ

9.a1 klase – 307. B kab.

9.a2 klase – 307. B kab.

9.b klase – 207. B kab.

  ***Pusdienas plkst. 13.15

 

10., 11. KLASE

NO PLKST. 9.30

 

TIKŠANĀS AR PĒTNIECISKO UN PRAKTISKO DARBU VADĪTĀJIEM, PATSTĀVĪGS DARBS.

*** Līdz piektdienai, 22.septembrim, jāsazinās ar darbu vadītājiem un jāvienojas par tikšanās laiku pirmdien! Klases sarakstā pie ziņojuma dēļa 1.st. jānorāda darba vadītājs!

 

12.KLASE

NO PLKST. 10.00

EKSĀMENA UZDEVUMI MATEMĀTIKĀ

105.B kab.

Direktores vietniece Ilze Ābola

 

 

Pirmais septembris tuvojas!

1) Tiksimies 9:40 pie skolas;

2) Kopā dosimies uz Lielezeru - laukumu pie airēšanas bāzes, lai atvadītos no vasaras un svinīgi atzīmētu atkalsatikšanos ar skolasbiedriem un skolotājiem;

3) Atgriezīsimies skolā uz klases stundu, fotografēšanos, kādu mazu našķi.

 

ATCERIES - nav sliktu laika apstākļu, ir nepiemērots apģērbs ;)