Skolēnu rudens brīvdienas Anklamā

image

Jau vairākus  gadus Limbažu pilsēta Latvijā un Anklama Vācijā  ir sadraudzības pilsētas.

Mūs vieno ne tikai Hanza un Baltijas jūra.  Vairāku gadu draudzībā ir apciemota Anklama viņas svētkos  un savukārt Anklamas mērs Mihails Galanders  ir regulārs  viesis Limbažu svētkos.

Šogad īstenojās  Limbažu un Anklamas pašvaldību vadītāju iecere par mūsu skolēnu apmaiņas tikšanos . Anklamas pilsēta  bija sagatavojusi  brīvdienu izklaides programmu Limbažu novada skolu audzēkņiem, kuru apmeklēja arī Limbažu novada ģimnāzijas skolēni Fanija Romeiko (7.a) un Ralfs Šņore (9.a2).

Iespaidu bija daudz , pēc skolēnu teiktā, šīs esot bijušas viņu brīnišķīgākās brīvdienas !  Skolēni bija apmierināti, ka varēja likt lietā savas svešvalodu zināšanas.

Mūsu skolēni augstu vērtēja vāciešu viesmīlību, rūpes par mums, visiem patika vizīte pie  pilsētas mēra  un tīrā, sakoptā pilsēta , visas dienas bija interesantas, piepildītas ,aizraujošas.

Attēlu galeriju skatīt ŠEIT

Vācu valodas skolotāja Inta Somere