Lieliska iespēja, kuru nedrīkst nokavēt!

Labdien!

Lai skola varētu pilnvērtīgi darboties, ir jāievēl skolēnu parlaments. Tāpēc, ja vēlies attīstīt vienu no vērtīgākajām prasmēm, ko skola var sniegt, t.i., prasmi vadīt un organizēt:

- Izveido/atrodi domubiedru grupu - savu "partijas sarakstu";

- Iesniedz sarakstu direktorei (no saraksta iesniegšanas brīža "partija" piedalās vēlēšanās);

- Kopā ar domubiedriem izstrādā īso "partijas programmu";

- Pārliecini skolasbiedrus, ka jābalso tieši par jums (reklāmā nedrīkst iekļaut rupjības, tā nedrīkst būt personiski aizskaroša, bet pasmieties par sevi ir pat vēlams);

- Piedalies parlamentārajās debatēs ceturtdien, 15. septembrī;

- Uzvari vēlēšanās piektdien, 16. septembrī!

Būtiska piebilde - zaudētāju nebūs! Tie 9 skolēni, kuri tiks ievēlēti parlamentā, iegūs balsstiesības, bet visi, kas piedalīsies, kļūs par skolas pašpārvaldes dalībniekiem - varēs izteikt un īstenot savas idejas cik vien vēlēsies!

Prasmi radīt idejas, plānot, organizēt, kas ir katras veiksmīgas karjeras pamatā, var apgūt tikai darbībā, nevis sapņojot dīvānā par to, cik veiksmīgi Tu kādreiz nākotnē radīsi biznesa idejas un īstenosi tās. Tāpēc - NEPALAID GARĀM SAVU IESPĒJU!

Patiesā cieņā -

Gunta Lāce, LNĢ direktore