Sveiks, topošais desmitklasniek!

Pienācis laiks iepazīties ar klasesbiedriem un audzinātājām, tāpēc aicinām Tevi 18.-19. augustā uz skolu.

15:00 pulcēsimies Rīgas ielā 30, iekārtosimies nakšņošanai

15:30 iemācīsimies klasesbiedru vārdus, lai vēl līdz oktobrim nav jāsauc: " Ei, puisi rozā jaciņā!"

16:30 veiksim komandas saliedēšanas uzdevumus. Būs jautri!

19:00 kopīga vakariņu zupas ēšana

19:30 "naksniņu" medības Limbažu ielās kopā ar skolas pašpārvaldes pārstāvjiem

22:00 svinīga skolas durvju aizslēgšana no iekšpuses un Lielais Klasesvakars var sākties!

24:00 šausminoši iedvesmojošs stāsts par to, kas Tevi sagaida, mācoties LNĢ

... "naksniņas" un filmas dažādām gaumēm, noskaņojumiem un nervu sistēmas tipiem

8:30 nenopietni olimpiskā rīta rosme

9:00 brokastu pankūkas

9:30 - 10:30 piedzīvotā un pārdzīvotā kopīga vizualizēšana un atvadu bučiņas

Līdzi jāņem guļammaiss un spilventiņš (būs sporta matrači, ja tie ir par cietu, dīvāns jāsagādā pašam). Jāsapošas ne tikai skaisti, bet arī ērti. Jārēķinās ar to, ka "naksniņu" medības notiks ārā.

Ja proti spēlēt, ģitāru neatstāj mājās!

Līdzi nedrīkst ņemt apreibinošas vielas!

Lūdzu, paņem līdzi vecāku atļauju piedalīties (Esmu informēts, ka mans dēls/ meita Kārlis Kāpostiņš piedalīsies Limbažu novada ģimnāzijas 10. klašu skolēnu iepazīšanās pasākumā. Ar plānoto pasākuma programmu esmu iepazīstināts. 18.08.2016. vecāku paraksts)!

Ja vēl šaubies, ir īstais brīdi izlemt gan par piedalīšanos pasākumā, gan pievienošanos mūsu skolas pulkam!