Tikšanās ar rakstnieci Dainu Tabūnu

     Limbažu Galvenajā bibliotēkā 27. aprīlī 8.a2 un 10. klases skolēniem bija iespēja tikties ar jauno rakstnieci Dainu Tabūnu un uzzināt ko vairāk par viņas pirmo stāstu krājumu ar visai zīmīgu nosaukumu - “Pirmā reize”.
Daina Tabūna radīja ļoti pozitīvu un radošu iespaidu par sevi. Viņa ļoti interesanti un plaši varēja atbildēt uz mūsu uzdotajiem jautājumiem. Izstāstīja iespējas, kā sākt rakstīt stāstus, deva padomus, kas var palīdzēt, piemēram, ir pasākumi, kuros iegūt jaunus draugus un lielu pieredzi, jaunas zināšanas - nometne "Aicinājums" un Jauno autoru seminārs.


     Daina bija ļoti atvērta un ļāva iedziļināties katrā vārdā, jo, vismaz man noteikti, nevienu pašu brīdi nebija garlaicīgi. Es gribēju uzzināt vairāk par to, kāda ir viņas pasaule un vērtējums par jauniešiem būtiskiem jautājumiem.
Rakstniece iedrošināja, ka katrs var rakstīt savus stāstus - izdomātus vai balstītus uz dzīvi, savu pieredzi. Mums deva padomu, ka rakstītais vienmēr ir jāsaglabā, jo, ejot laikam, ir interesanti palasīt, atcerēties un, galvenais, salīdzināt savu izaugsmi.


Vanda Šņore 10.c klase

IMG 0210   IMG 0176   IMG 0226