Koncertprogramma “Tuvplāni. Klavieres un klarnete”

Š.g. 24. maijā Limbažu novada ģimnāzijas 9.-11. klases skolēniem bija lieliska iespēja apmeklēt koncertprogrammu “Tuvplāni. Klavieres un klarnete” sadarbībā ar VSIA “Latvijas koncerti”, kas norisinājās Limbažu Bērnu un jauniešu centrā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Jaunieši tika vesti skaistā ceļojumā mūzikas pasaule talantīgu mūziķu – pianistes Agneses Egliņas un klarnetista Inta Dāldera – pavadībā. Pasākumu vadīja muzikoloģe Karina Bērziņa, stāstot saistošu informāciju un faktus par laikmetam raksturīgajām iezīmēm, mūzikas žanriem un komponistiem. Tādējādi skolēniem bija iespēja ne tikai klausīties mūziku no klasikas līdz pat mūsdienām, bet arī uzzināt daudz ko jaunu, kā arī vērot projekcijas, kas tika rādītas koncerta laikā.

Kamerzāles noskaņa ļāva būt emocionālā kontaktā ar mūziķiem, izbaudot katru skaņas niansi. Kā teica paši mākslinieki: “Lai runā mūzika!”

Direktores vietniece Zane Kalniņa