Atskats uz 12. klases žetonvakaru

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīva

Žetonvakars 2016

IMG 3506
   Šobrīd mēs, divpadsmitie, esam sava ceļa sākumā un meklējam katrs savu ceļu lielajā dzīvē. Gribam būt patiesi, īsti, gribam mīlēt un būt mīlēti, gribam saprast un būt saprasti… Vēlamies īstenot par realitāti to, par ko esam sapņojuši un neuzdrīkstējušies pat citiem paust. Dzīves rītausmā tas noteikti ir iespējams.

26. februāra vakarā, pārtopot par multfilmas ‘’Šreks’’ varoņiem, kļuvām par abiturientiem. Pateicību sakām 12. klases skolniekam Arvīdam Viesturam Vimbam par ieguldīto darbu scenārija tapšanā un uzveduma sagatavošanā. Izspēlējām visiem tik labi zināmā zaļā briesmoņa Šreka (Arvīds Vimba) piedzīvojumus kopā ar viņa draugiem: Ēzelīti (Edgars Andžs), Pinokio (Valdis Jurka), Piparkūku vīriņu (Nauris Nemme) un citiem. Glābām princesi Fionu (Anna Diāna Jansone, Annija Zaķe) no torņa un negantā pūķa (Alma Purvīte), izklaidējāmies kopā ar pasaku varoņiem un svinējām kāzas – Žetonvakaru.
   Kopā ar pasaku varoņiem vēlējām sev, pedagogiem un mūsu tuviniekiem: ‘’Visām dzīves sagādātajām grūtībām tikt pāri ar smaidu, viegli, neaizskarot citus, gluži kā pasaku varoņi!’’
 Vakara turpinājumā ar video sveicienu skolotājiem sūtījām vispatiesākos vārdus, tos vizualizējot.

IMG 1337

Sirsnīgu paldies teicām vecākiem par ikdienas rūpēm, mīlestību, nemitīgo urdīšanu, ieguldīto darbu un neatlaidību, kā arī klases audzinātājai Velgai Kalējai – tagad viņas klases interjeru papildinās mūsu gleznotā ‘’Pieneņpūka’’, kas vienmēr atgādinās par mūsu vieglprātību…, bet varbūt arī vieglumu, ar kādu vēlamies lidot pa dzīvi?
   Protams, vakara izskaņā saņēmām apliecinājumu gatavībai sasniegt iecerēto - Limbažu novada ģimnāzijas žetonu. Tas nu ir simbols jeb piederības zīme skolai, kas uz mūžu ir ierakstīta mūsu biogrāfijās. Tāpēc vēlamies lielu paldies teikt māksliniekam Oļegam Auzeram par mecenātismu, iepriecinot 2016. gada abiturientus ar zeltaino piespraudi!
Zinām, ka šis nozīmīgais notikums mirdzēs mūsu atmiņās vienmēr, lai kur dzīve mūs aizvestu. Neviltotās emocijas un gandarījuma sajūta par labi paveikto darbu, saņemot žetonu, lika mums visiem pie sevis pasmaidīt un klusi, bet lepni nočukstēt: „Mēs to paveicām!”
   Mēs tuvojamies galamērķim, draugi! Ceļojums drīz būs galā, tāpēc sasprindzinām visus spēkus un ar paceltu galvu uzvaram visus eksāmenus, padarām šo laiku neaizmirstamu! Lai visi no abiturientiem kļūstam par pašiem labākajiem absolventiem!

IMG 1352

IMG 1418