ĢIMNĀZISTIEM, TOPOŠAJIEM ĢIMNĀZISTIEM UN VIŅU VECĀKIEM

Esi zinātkārs, radošs, gatavs aktīvi mācīties un pilnveidoties, kļūstot par mūsu dzīvespriecīgās skolas saimes daļu? Mēs Tevi gaidām!

Limbažu novada ģimnāzija uzņem skolēnus

10. klasē

• matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena

un

• vispārizglītojošā virziena vispārējās vidējās izglītības programmās.

Lai iestātos skolā, vajadzīgs vecāku iesniegums (aizpilda skolā), apliecība par pamatizglītību, dzimšanas apliecība, vecāka vai aizbildņa personu apliecinošs dokuments, fotogrāfija skolēna apliecībai.

Skolai ir kopmītnes. Vidusskolēni, kuru vidējais vērtējums ir vismaz 7 balles, katru mēnesi saņem Limbažu novada pašvaldības stipendiju. Konkursa kārtībā iespējams pretendēt uz līdzfinansējumu kursiem B kategorijas autovadītāja apliecības iegūšanai.

Dokumentu iesniegšana Limbažos, Rīgas ielā 28

(Limbažu sākumskolas ēkā, 2. stāvā, 218. kab.,)

18. jūnijā no pl. 9.00 līdz 18.00

19. jūnijā no pl. 9.00 līdz 16.00

20. jūnijā no pl. 9.00 līdz 18.00

Ja vēlies iestāties 7., 8., 9., 11. vai 12. klasē, jāpiesakās individuālām pārrunām.

Tālr. informācijai 64070795 vai 28620704, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Administrācija