TOPOŠAJIEM ĢIMNĀZISTIEM UN VIŅU VECĀKIEM

Esi zinātkārs, radošs, gatavs aktīvi mācīties un pilnveidoties, kļūstot par mūsu dzīvespriecīgās skolas saimes daļu? Mēs Tevi gaidām!

Limbažu novada ģimnāzija uzņem skolēnus

7. klasē pamatizglītības 2. posma (7. - 9. klase) programmā.

Lai iestātos skolā, vajadzīgs vecāku iesniegums (aizpilda skolā), 6. klases liecība, dzimšanas apliecība, vecāka vai aizbildņa personu apliecinošs dokuments, fotogrāfija skolēna apliecībai. Piedāvāsim datorikas, sporta, angļu valodas un pirmās palīdzības sniegšanas fakultatīvās nodarbības.

Skolā papildus varēsi apgūt automodelismu, robotiku, debates latviešu un angļu valodā, apmeklēt PRĀTNIEKU LABORATORIJU pamatskolēniem, dziedāt lielākajā un labākajā jauniešu korī Ziemeļvidzemē.

Dokumentu iesniegšana Limbažos, Rīgas ielā 28

(Limbažu sākumskolas ēkā, 2. stāvā, 218. kab,)

4. jūnijā no pl. 9.00 līdz 18.00

5. jūnijā no pl. 9.00 līdz 15.00

6. jūnijā no pl. 9.00 līdz 15.00

Tālr. informācijai 64070795 vai 28620704, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

1200px Limbazu novada gimnazija

Administrācija