Uzvaras gājiens turpinās...

1. oktobrī Smiltenes vidusskolā “Vides erudīta” pusfināls –piedalījās Vidzemes erudītākās komandas - Rūdolfs Ločmelis, Linards Tauriņš, Maija Skrača no Valmieras tehnikuma,  Juris Jančevskis, Harijs Pružinskis, Krista Irkle no Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas un mūsu skola.

Konkursa jautājumi un praktiskie uzdevumi par cilvēka ietekmi uz vidi un pareizu atkritumu apsaimniekošanu jau sarežģītāki un spēle spraigāka.

Šajā spēles posmā veiksmīgākie izrādījās mūsējie - Laura Brīdiņa, Rebeka Spriņģe, Mārcis Magone.

Finālspēle šodien ,19. oktobrī Valmieras sākumskolā, kur par Vides erudīta titulu cīnīsies 3 komandas.

WhatsApp Image 2017 10 19 at 13.30.13

LNĢ sociālā pedagoģe Ligita Lūkina